Simoneacmaria0 Simoneacmaria0 01-03-2022 Limba română a fost răspuns Pentru 2 pachete de unt si 3 kg de făină sau plătit 39 lei,iar pentru 4 pachete de unt si 5 kg de făină,71 lei.Cat costa un pachet de unt?Dar 1 kg de făină Va rog repede!!!!