RO Study
👤
Anonim
Anonim
30-11-2016
Matematică
a fost răspuns
DACA 7K DE FRUCTE COSTA 98 DE LEI CAT COSTA 3K ?
Răspuns :
Sanduurzica
Sanduurzica
30-11-2016
Aflam cat costa 1 kg. de fructe .
98:7=14 lei costa 1 kg.
Aflam cat costa 3 kg. de fructe .
14x3=42 lei costa 3 kg.
Answer Link
VEDEȚI TOATE RĂSPUNSURILE ( 66+ )
Facebook
Twitter
LinkedIn
WhatsApp
Alte intrebari
Faceti Ex E1 Macar A B C D E
Calculați Distanța De La Punctul M(1,-1) La La Punctul De Intersecție Al Dreptei D: X+2y-5=0 Cu Axa Ox
Arătați Ca, Pentru Orice Număr Natural N:
Ex 12 Va Implor Dau Coroana 22 De Puncte Și Steluțe !
Va Roggg!!! E Super Urgent!!! Problema 6!!
Va Rog Sa Ma Ajutati Si Pe Mine!!Dau Coroana.....
..........................
Va Implor ,ma Ajuta Cineva Ca Maine Ma Asculta La Mate E Urgeent
Identifica Trei Țări Sud Europene Care Pot Valorifica Energia Solară
Care Este Cel Mai Înalt Vârf Din Republica Dominicana (detalii Amănunțite Despre Acea Zonă Și Cum Sunt Orientate Culmile In Aceasta Tara) Va Rog!!!! Dau Funda