Răspuns :
4 kg ori 3 = 12 lei ( caise )
3 kg ori 2 = 6 lei ( cireșe )
12 + 6 = 18 lei ( a cheltuit bunica )
Sper că te-am ajutat.Multă baftă! :*
3 kg ori 2 = 6 lei ( cireșe )
12 + 6 = 18 lei ( a cheltuit bunica )
Sper că te-am ajutat.Multă baftă! :*