Anii2 Anii2 13-03-2016 Matematică a fost răspuns 4mere,10pere si 3 prune valoreaza cat 1 kg de banane .Cate mere, cate pere si cate prune poate cumpara mama lui Vladut cu banii de pe 5 kg de banane?