👤

daca te duci la magazin si cumperi 1,2 kg de mere si 3,50 lei kilogramul , 0,3 kg de masline de 14 lei kg si 2 ciocolate de 2,20 lei bucata ce suma vei plati la casa de marcat?
urgent va roooooooog dau fundita !!!!!!