👤

I-am cumpărat motanului 3 plicuri de "Whiskas" şi 2 plicuri de "Sheba" şi am plătit 10,80 lei. Cât a costat un plic de "Sheba", dacă a fost mai ieftin cu 60 de bani decât unul de "Whiskas" ?​