👤
Sil31
a fost răspuns

1 kg de căpșuni costă 12 RON iar unul de vișine este de 3 ori mai ieftin. Ce rest primesc dacă Pentru 4 kg din fiecare fruct achit cu două bancnote de 50 RON?​

1 Kg De Căpșuni Costă 12 RON Iar Unul De Vișine Este De 3 Ori Mai Ieftin Ce Rest Primesc Dacă Pentru 4 Kg Din Fiecare Fruct Achit Cu Două Bancnote De 50 RON class=