Deliaterna Deliaterna 18-05-2022 Matematică a fost răspuns Daca 2 kg de zahar si 3 kg de faina costa 45 lei,iar 2 kg de zahar costa 55 lei. Sa se afle pretul unui 1kg de zahar si al unui 1kg de faina