Ursulbalu4237 Ursulbalu4237 17-05-2022 Matematică a fost răspuns Pentru un concurs de istorie o școală a cumpărat patru atlase a câte 123 RON bucata șase reviste istorice a câte 30 RON bucata și opt caiete de lucru a câte 16 RON bucata Câți lei au cheltuit pentru organizarea concursului.