Nucaemilia2011 Nucaemilia2011 21-02-2022 Matematică a fost răspuns 4 kg de banane si 2 kg mere costa 64 lei Care este pretul fructelor daca se stie ca 2 kg de banane tot atata cat 3 kg mere?? dau coroana!!!!!!!!