Anapopescu16 Anapopescu16 13-02-2022 Matematică a fost răspuns Un elev cumpăra caiete la pre de 3 lei și respectiv, 4 lei bucata. Știind ca a cumpărat 63 de caiete, calculati câte caiete a cumpărat la 4 lei bucata