Ralucaion207 Ralucaion207 06-01-2022 Matematică a fost răspuns 10 kg de pere și 7 kg de mere costă 78 RON 5 kg de mere și 2 kg de mere costă 33 RON Cât costă 1 kg de mere și cât costă 1 kg de pere