👤

George a platit 66 lei pentru 3 ciocolate si 4 sucuri ,iar Diana a platit 65 lei pentru 2 ciocolate si 5 sucuri de la același magazin. Aflati pretul unei ciocolate și prețul unui suc.Va rog frumos sa ma ajutați! Mulțumesc! ​