Anonim Anonim 25-11-2021 Matematică a fost răspuns Dacă 4 păpuși și 3 mingi costă 113 lei, iar 2 păpuși și 1 minge costă 49 lei, cât costă o păpuşă? Dar o minge PLSSS<3