Elenaandreeazamolo Elenaandreeazamolo 27-09-2021 Matematică a fost răspuns 2 kg mere si 1 kg de pere costa 15 lei3kg de mere si 2 kg de pere costa 26 de lei cat costa 1 kg de pere