Carmenbrumari1234 Carmenbrumari1234 28-08-2021 Matematică a fost răspuns doua kilograme de mere si trei kilograme de pere costa un kilogram de mere si un kilogram de pere ,daca patru patru kilograme de mere si cinci kilograme de pere costa 39.80 lei. Metoda comparatiei va rog ... :(