👤
Alinanarci
a fost răspuns

Mama cumpara ciocolate cu 3 lei si 4 lei bucata.Stiind ca in total a cumparat 6 ciocolata pentru care a platit 22 lei afla cate ciocolate a cumparat de fiecare