👤
YaBaBoye
a fost răspuns

Bunica a cumparat 6 savarine si 8 amandine si a platit 144 lei .Mama a cumparat 6 savarine si 12 amandine si a platit 192 lei ,cat costa o amandina chiar si o savarina?​