Nicoleta8618 Nicoleta8618 24-02-2021 Matematică a fost răspuns b) Aflați câți metri cubi de gaz a consumat familia, dacă 1 m de gaz costă 6 lei. ( vă rog mult, repede!) (dau coroană)