Sclifos93 Sclifos93 01-02-2021 Matematică a fost răspuns 6 Ajung 500 de lei pentru a cumpăra:a) 3 dicționare la preţul de 196 de lei;b) 4 ghiozdane la preţul de 107 lei;c) 2 vaze la prețul de 250lei