Răspuns :
Răspuns:
24:6=4lei
Explicație pas cu pas:
paharele costau 4 lei unul
Explicație pas cu pas:
cate paini a cumparat mama?
24:6= 4 paini
cati lei a dat bunica pe un pahar?
24:6=4 lei
Răspuns:
24:6=4lei
Explicație pas cu pas:
paharele costau 4 lei unul
Explicație pas cu pas:
cate paini a cumparat mama?
24:6= 4 paini
cati lei a dat bunica pe un pahar?
24:6=4 lei