AnaBodea64 AnaBodea64 16-12-2020 Matematică a fost răspuns 2.Un pix costă cât trei caiete. Anca cumpără patru caiete și două pixuri plătind în total 70 lei.Cât costă fiecare produs ?Vă rog este urgent!