Nicolaedaniel89 Nicolaedaniel89 31-03-2015 Matematică a fost răspuns Un kg e mere costa 3,40 lei.Stefan a cumparat 4 mere care cantaresc 0,750 kg. Cati lei va da Stefan pe mere? Ajutati-ma!!