Ssesso71 Ssesso71 30-03-2015 Limba română a fost răspuns Pentru igiena salilor de clasa o scoala a investit 100 de lei pentru obiectele de igienizare cu 65 lei s-a cumparat un aspirator ,iar de restul 9 maturi.Cati lei costa o matura?