Repede!
Multumesc anticipat!

Răspuns:
Dacă 2kg costa 18lei înseamnă că 3kg costa 27 de lei. (9lei kg) 9+9=18. 9+9+9=27
Sper ca ai înțeles și ca te-am ajutat!