Drolegus Drolegus 28-04-2020 Matematică a fost răspuns cine ma ajuta la problemaa sta 1, 12 butelii costa cu 104 lei mai mult decat 8 butelii 2.un balot cu 6 butelii si un balot cu 4 butelii costa in total 250, Va rog ajutatima