👤

Un grup de 9 elevi pleaca intr-o tabara.Masa si cazarea pentru un elev este de 24 lei pe zi. Cati lei platesc elevii daca vor sta 9 zile in tabara,iar drumul dus-intors ii costa 150 lei fiecare?