Răspuns :
Răspuns:
210 lei
Explicație pas cu pas:
10*3=30lei(primesc în total cei 10 copii pe zi)
30*7=210lei(va consuma Gigel într-o săptămână)
Sper că te-am ajutat!
Răspuns:
210 lei
Explicație pas cu pas:
10*3=30lei(primesc în total cei 10 copii pe zi)
30*7=210lei(va consuma Gigel într-o săptămână)
Sper că te-am ajutat!