Biancaaa18 Biancaaa18 11-09-2019 Matematică a fost răspuns Un elev cumpara 4 caiete cu 1 leu bucata, 10 caiete cu 1,5 lei bucata si 6 caiete cu 2 lei bucata. Cat costa in medie un caiet?