Mark2540 Mark2540 11-09-2019 Matematică a fost răspuns Un elev cumpără 4 caiete cu 1 leu bucata, 10 caiete cu 1,5 lei bucata şi 6 caiete cu 2 lei bucata. Cât costăîn medie un caiet?VA ROG REPEDE!