Maimuta4444 Maimuta4444 28-07-2019 Matematică a fost răspuns Ioana este elevă în clasa a doua mama ia dat în această dimineață 10 RON Știind că un corn costă 2 RON îi ajung banii fetiței să cumpere patru cornuri alege și justifică răspunsul