FURIOS123 FURIOS123 10-04-2019 Matematică a fost răspuns Anca bunica iei merg la piata Anca cumpara 3Kg de portocale si 2Kg de bnanane si plateste 20,50 lei , iar bunica ei cumpara 2Kg de portocale si 4Kg de banane si plateste 31 de lei Citi lei costa un Kg de portocale dar de banane