👤
Ovymony
a fost răspuns

Privește desenul si calculează în caiet :
A) câti metri parcurge Dan de acasa până la scoala?
B) Ce rest a primit de la 50 lei daca a cumpărat 3 kg de mere a 6 lei kg?


Privește Desenul Si Calculează În Caiet A Câti Metri Parcurge Dan De Acasa Până La Scoala B Ce Rest A Primit De La 50 Lei Daca A Cumpărat 3 Kg De Mere A 6 Lei K class=