GEORGECR GEORGECR 14-03-2019 Matematică a fost răspuns Alina a cumparat 4 kg de cirese si 3 kg visine platind pentru toate 39 lei.Riana a cumparat 7 kg de cirese si 3 kg visine platind 57 lei.Cat costa un kg de visine?Dar unu de cirese? Dau Coroana Raspuns Rapid