Ilinca9998 Ilinca9998 13-03-2019 Matematică a fost răspuns tata a cumpărat 4 periuțe la prețul de 9 lei și o pasta de dinți de 28 lei. Ce costa mai mult:periuțele sau pasta de dinți? Cu cit?