Niconicoleta051227 Niconicoleta051227 26-02-2019 Matematică a fost răspuns Stiind ca 8kg de mere costă 14 lei cât va fost 5l6 kg mere ? 4 muncitorii termină lucrarea in 6 ore in cate ore termină aceeași lucrare 6 muncitorii?? VA ROG AJUTATIMA!! maine dau test la algebră