RALUCAQUEEN8 RALUCAQUEEN8 25-02-2019 Matematică a fost răspuns 4kg de zahar si 3 kg de faina costa 13800lei 4 kg de de zahar si 5 kg de faina costa 17400 cat costa 1 kg de zahar si 1 kg de faina?