👤

Dau 10 pcte si 5 stele repedeee !!! Metoda Comparari! Bunica a cumparat 4 oua si 300 g de gris, pentru care a platit 7 lei. Pentru 7 oua si 200 g de gris ar fi dat 9 lei . Cat costa un ou? Dar 100 g de gris