Corciu84 Corciu84 24-10-2018 Matematică a fost răspuns Corina a cumparat 2 ilustrate la pretul de 4 lei si 35 de bani si un pix de 1 leu si 20 de bani. problema trebuie sa aiba 2 rezolvari prin doua adunari și 2 intrebăRI