Sanda2006 Sanda2006 19-04-2018 Matematică a fost răspuns Un kg de bomboane costa 43,5 lei iar un kg de banane -18,5 lei . Au fost procurate cate 2 kg de fiecare fel. Cat costă toată cumparatura. Varog mult dau coronita