3 kg piersici........4kg caise....36.50 lei....×2
6kg piersici. .......7kg caise....67.25 lei
6kg p........8 kg c........73 lei
6kg. .........7kg c.......67.25 lei
8_7=1 kg caise
73-67.25=5.75 lei 1 kg caise
5.75×4=23 lei 4kg caise
36.50-23=13.50 3kg piersici