👤

Pentru 4 acadele si 3 ciocolate, mama a platit 20 de lei.In alta zi a cumparat 4 acadele si 5 ciocolate si a platit 28 de lei. Cat costa o acadea ? Dar o ciocolata? Dau coroana! Azi va rog dati-mi raspunsul! Plss