Vitaliecaraman1 Vitaliecaraman1 26-02-2018 Matematică a fost răspuns Mie imi trebuie asa intrebare la Matematica;Afla pretul buteliilor cu ulei de floarea-soarelui,daca;12 butelii costa cu 104 lei mai mult decit 8 butelii?