👤
Jockerxxx
a fost răspuns

Dragos si daria fac cumparaturi de acelasi fel. Dragos cumpara 2 kg de mere si 5 kg de pere, plating 26 lei. Daria cumpara 6 kg de mere si 7 kg de pere, plating 46 lei. Cat costa un kg de mere? dar un kg de pere ?