Răspuns :
Marul este Vitamana C.Nea ajuta sa fim sanatosi.Costa 2.50 lei Kilogramu In causeni se vinde la un 1.50 lei Kilogramu
Va plac merele și căutați unele cu preț avantajos dar și gustoase nu-i nimic astăzi este ziua dumneavoastră norocoasa la Penny avem mere de România la prețul de 1 leu kg.Incercatile nu va vor dezamagi!!!