3 kg gutui............5 kg piersici......43 lei/x 4
4 kg gutui.......,,,,,3 kg piersici......,,39 lei/X3
12 kg gutui........20 kg piersici.....,,172 lei
12 kg gutui.......,,9 kg piersici......,,,117 lei le scădem
11 kg piersici.........55 lei
1 kg piersici.........55:11= 5 lei
3 kg gutui.......43 lei-25 lei=18 lei
1 kg gutui........18:3= 6 lei