VulturulRo11 VulturulRo11 12-11-2017 Matematică a fost răspuns 3kg meri si 2kg pere costa 34 lei iar 2kg mere si 3kg pere costa 36 lei cat costa 7 kg de mere? ajutor repede dau coroana!