Clashroiyiale3owf280 Clashroiyiale3owf280 17-09-2017 Matematică a fost răspuns dacă 11 kilograme de mere costă 33 de lei iar un kilogram de pere costă cât două kilograme de mere cât costă 7 kilograme de mere și 5 kg de pere împreună