Anonim Anonim 14-09-2017 Matematică a fost răspuns iulia a cumparat la inceput de an scolar 28 de creioane si 8 caiete.Ficare creion a costat 4 lei, iar toate creioanele au costat cat toate caietele. Cat au costat toate caietele?