Danahoranit Danahoranit 09-04-2017 Matematică a fost răspuns Pentru un laborator s-au cumparat 4 scaune si 5 mese identice in valoare totala de 760 lei. o masa costa cat 3 scaune Cat costa 2 mese si 3 scaune?